Specialist achizitii

Sunteți un Specialist achiziții cărui îi place să achiziționeze și să se afirme în proiecte noi? Să aveți o libertate deplină în acțiuni pentru dobândirea rezultatelor de succes? La "ROST IMPORT" aveți această posibilitate, recompensă va fi un salariu decent și ocazia de a aduce propriul aport fără limite ca Lider și Învingător! Aplicați CV-ul cu o poză la: hr@rostimport.md cu specificarea „Specialist achiziții”.

 Sortiment: peste 3 000 de pozitii (jucarii pentru copii de toate varstele, accesorii pentru sport, etc.)

Oferim:
• Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
• Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
• Posibilitate de avansare
• Lucru dinamic în oficiu confortabil
• Alte facilități extra salariale

Locație: str. Tighina, 65 (ICAM)

Cerinţe:
• Cunoașterea bună a limbii române şi ruse (engleza, constituie un avantaj)
• Studii superioare
• Utilizator experimentat în Excel, 1C
• Experiență de lucru cu produsele pentru copii
• Capacitatea de a negocia eficient
• Viteză maximă de lucru
• Inițiativă și orientare spre rezultat
• Capacitate de a lua decizii și de a lucra cu câteva sarcini concomitent
• Responsabilitate, onestitate

Responsabilităţi:
• Căutarea activă a produselor și partenerilor noi
• Comunicarea eficientă cu furnizorii locali și internaționali
• Negocierea cu furnizorii și încheierea contractelor
• Îndeplinirea planului de achiziții
• Analizarea și prognozarea
• Raportarea rezultatelor obținute
• Dobândirea indicatorilor planificați pe grupele de produse

Scopul companiei este ca produsele noastre să fie pe placul fiecărui copil din țară!

Vă așteptăm cu mare drag în echipa noastră!

Expediați CV-ul cu poză la: hr@rostimport.md cu specificarea „Specialist achiziții”.

Daca încă nu aveți un CV, atunci: COMPLETATI CV-UL ONLINE