Vanzator Consultant Casier

Sunteti un Vanzator Consultant Casier vanzari carui ii place sa vanda si sa deserviti clientii in casierie? Sa aveti libertate deplina in actiuni pentru dobandirea rezultatelor de succes? La "ROST IMPORT" aveti aceasta posibilitate, recompensa va fi un salariu decent si ocazia de a aduce propriul aport! Aplicati CV-ul cu o poza la: hr@rostimport.md cu specificarea „Vanzator Consultant Casier”.

Sortiment: peste 3 000 de pozitii (jucarii pentru copii de toate varstele, accesorii pentru sport, etc.)

Oferim:
• Program de munca: Luni–Vineri, 09:00-18:00

• Salariu FIX și prime proporțional rezultatelor obținute
• Posibilitate de avansare
• Alte facilități extra salariale

Locația: mun. Chișinău, str. Otovasca 7/1

Program: 09:00-18:00; 5/7 zile lucrătoare (SHOW ROOM-ul activează 7/7 zile)

Responsabilități:
• Deservirea amabilă și orientată către necesitățile clientului
• Aprovizionarea corectă și eficientă a rafturilor cu produse
• Incasarea numerarului sau achitările cu cardul bancar

Cerinte:
• Studii medii
• Rezistență la efort fizic
• Amabilitate, seriozitate și responsabilitate
• Comportament binevoitor cu clienții și colegii
• Cunoașterea limbii române și ruse

Avantaje:
• Experienta in vanzari
• Posibilitatea de a lucra extra graficului

Scopul companiei este ca produsele noastre sa fie pe placul fiecarui copil din tara!

Va asteptam cu mare drag in echipa noastra!

Expediati CV-ul cu poza la: hr@rostimport.md cu specificarea Vanzator Consultant Casier”.

Daca inca nu aveti un CV, atunci: COMPLETATI CV-UL ONLINE