Operator contabil

Sunteti un Operator contabil profesionist carui ii place sa lucreze in contabilitatea primara si doriti sa incasati numerarul? Sa aveti o activitate dinamica pentru dobandirea rezultatelor de succes? La "ROST IMPORT aveti aceasta posibilitate, recompensa va fi un salariu decent si ocazia de a aduce propriul aport fara limite prin responsabilitate perseverenta! Aplicati CV-ul cu poza la: 060044311@rostimport.md cu specificarea „Operator contabil”.

Sortiment: peste 3 000 de pozitii (jucarii pentru copii de toate varstele, accesorii pentru sport, etc.).

Oferim:
• Program de munca: Luni–Vineri, 09:00-18:00 (2 sambete/lunar)
• Salariu FIX si ATRACTIV
• Posibilitate de avansare
• Lucru dinamic in oficiu modern din centrul capitalei
• Instruiri de perfectionare
• Alte facilitati extra salariale

Cerinte:
• Studii superioare complete in contabilitate
• Experienta de succes in evidenta documentatiei primare in contabilitate
• Cunoasterea buna a limbii romane si ruse
• Abilitati de utilizare a programului 1C
• Posibilitatea de a lucra la necesitate extra graficului

Avantaje:
• Experienta in contabilitate nu mai putin de 2 ani
• Experienta in contabilizarea jucariilor si produselor pentru copii

 Responsabilitati:
• Evidenta documentatiei primare (de intrare, de iesire, etc.)
• Introducerea, emiterea si evidenta facturilor fiscale
• Evidenta foilor de parcurs si a combustibilului
• Raportarea rezultatelor obtinute
• 1C

Scopul companiei este ca produsele noastre sa fie pe placul fiecarui copil din tara!

Va asteptam cu mare drag in echipa noastra!

Expediati CV-ul cu foto la: 060044311@rostimport.md cu specificarea „Operator contabil”. Apelati la nr. 060044311.